СКАТ-ТРЕЙД здійснює постачання природного газу кінцевим споживачам, які не є побутовими. Ми працюємо з юридичними та фізичними особами-підприємцями, які займаються власною професійною та/або комерційною діяльністю й використовують природний газ для власних потреб або в якості сировини, а не для перепродажу.
Сьогодні серед споживачів СКАТ-ТРЕЙД є представники багатьох галузей економіки України, які працюють в різних її областях.

Головна перевага СКАТ-ТРЕЙД для споживача – це абсолютна надійність постачання природного газу, яка пояснюється трьома головними причинами:
• співробітництво лише з перевіреними газовидобувними компаніями України на біржовому (через Українську енергетичну біржу) та позабіржовому ринку;
• пряма співпраця з найвідомішими газовими трейдерами країн Європи;
• наявність власних запасів газу в підземних сховищах ПАТ “УКРТРАНСГАЗ”.

Для свої клієнтів ми пропонуємо 2 альтернативні варіанти постачання природного газу:
Характеристика Поточний варіант Інвестиційний варіант
Схема роботи Закупівля та постачання газу здійснюється щомісяця протягом року (періоду споживання газу) Газ закуповується влітку за низькою ринковою ціною та закачується до підземного сховища, де зберігається до періоду його споживання. Відбір газу здійснюється максимально оперативно в необхідний для споживача період.
Період закупівлі газу До 20-го числа місяця, що передує місяцю постачання Літо 2018 року, коли ціна буде найменшою протягом року
Період постачання газу Період, вказаний у заявці споживача Період, вказаний у заявці споживача
Формула ціноутворення Цскат = ЦБ + ВП , де

Цскат ‒ ціна постачання газу СКАТ-ТРЕЙД;
ЦБ ‒ ринкова ціна природного газу ресурсу місяця постачання за даними Української енергетичної біржі;
ВП ‒ вартість послуг з постачання в розмірі 200,00 грн. з ПДВ (у залежності від обсягу постачання можливе гнучке ціноутворення).

Цскат = Цзак + ВП + Вззв, де

Цскат ‒ ціна постачання газу СКАТ-ТРЕЙД;
Цзак ‒ ціна закупівлі газу в літній період;
ВП ‒ вартість послуг з постачання в розмірі 200,00 грн. з ПДВ (у залежності від обсягу постачання можливе гнучке ціноутворення).
Вззв ‒ вартість закачування, зберагіння та відбору газу згідно тарифів ПАТ “УКРТРАНСГАЗ” (наразі ця вартість становить 134,40 грн. з ПДВ).

Графік оплати Попередня оплата в розмірі 100% вартості газу, обсяг якого вказано в заявці споживача, здійснюється до 20-го числа місяця, що передує місяцю постачання Попередня оплата в розмірі 100% вартості газу, обсяг якого вказано в заявці споживача, здійснюється до моменту закупівлі газу
Особливості Поточний варіант розрахований на споживачів, які мають нерегулярне/нестабільне споживання газу або не мають достатньої фін.можливості одразу оплатити значний його обсяг Інвестиційний варант розрахований на споживачів, які бажають значно зекономити на природному газі та рівномірно розподілити витрати протягом року. При цьому їх фін.можливості дозволяють здійснити одноразову оплату за весь плановий обсяг газу, а рівень довіри до постачальника є досить високим.

УВАГА! Звертаємо Вашу увагу, що інвестиційний варіант постачання газу є економічно вигіднішим для споживача з точки зору управлінського та бухгалтерського обліку. Економія коштів досягається за рахунок нижчої ціни в порівнянні з поточним варіантом.

Ми не ризикуємо своєю репутацією, тому якщо і Ви не бажаєте ризикувати власним виробництвом та стабільністю газопостачання Вашого підприємства в опалювальний період, звертайтеся до СКАТ-ТРЕЙД.

Якщо Ви бажаєте отримати індивідуальну консультацію з питань постачання природного газу, просимо звертатися до нас зручним для Вас способом. Контактну інформацію Ви можете знайти у розділі “Контакти”.