СКАТ-ТРЕЙД здійснює постачання природного газу кінцевим споживачам, які не є побутовими. Ми працюємо з юридичними та фізичними особами-підприємцями, які займаються власною професійною та/або комерційною діяльністю й використовують природний газ для власних потреб або в якості сировини, а не для перепродажу.

Сьогодні серед споживачів СКАТ-ТРЕЙД є представники різних галузей економіки України, які працюють в різних її областях.

Головна перевага СКАТ-ТРЕЙД для споживача – це абсолютна надійність постачання природного газу, яка пояснюється трьома головними причинами:
• співробітництво лише з перевіреними газовидобувними компаніями України на біржовому (через Українську енергетичну біржу) та позабіржовому ринку;
• пряма співпраця з найвідомішими газовими трейдерами країн Європи;
• наявність власних запасів газу в підземних сховищах АТ “УКРТРАНСГАЗ”.

Для своїх клієнтів ми пропонуємо наступні умови постачання природного газу:

Схема роботи Закупівля та постачання газу здійснюється щомісяця протягом року (періоду споживання газу)
Період закупівлі газу До 20-го числа місяця, що передує місяцю постачання
Період постачання газу Період, вказаний у заявці споживача
Формула ціноутворення Цскат = ЦБ + ВП , де

Цскат ‒ ціна постачання газу СКАТ-ТРЕЙД;
ЦБ ‒ ринкова ціна природного газу ресурсу місяця постачання за даними Української енергетичної біржі;
ВП ‒ вартість послуг з постачання в розмірі 200,00 грн. з ПДВ (у залежності від обсягу постачання можливе гнучке ціноутворення).

Графік оплати Попередня оплата в розмірі 100% вартості газу, обсяг якого вказано в заявці споживача, здійснюється до 20-го числа місяця, що передує місяцю постачання

Ми не ризикуємо своєю репутацією, тому якщо і Ви не бажаєте ризикувати власним виробництвом та стабільністю газопостачання Вашого підприємства в опалювальний період, звертайтеся до СКАТ-ТРЕЙД.

Якщо Ви бажаєте отримати індивідуальну консультацію з питань постачання природного газу, просимо звертатися до нас зручним для Вас способом. Контактну інформацію Ви можете знайти у розділі “Контакти”.