Компанія СКАТ-ТРЕЙД є відкритою для довгострокового співробітництва з газовим трейдерами, які працюють в Україні та за її кордонами.
Ми пропонуємо наступні послуги для українських газотрейдерів:
1. Представництво Ваших інтересів на торгових майданчиках в Україні.
СКАТ-ТРЕЙД є акредитованим членом багатьох торгових майданчиках в Україні, тому ми можемо здійснити для Вас закупівлю природного газу ресурсу VTP або ПСГ на конкретному торговому майданчику в конкретного продавця.
У рамках даної послуги можлива також реалізація Вашого ресурсу за визначеними Вами умовами на відкритих торгах.
2. Закупівля гарантованого імпортного ресурсу природного газу у відомих європейських трейдерів.
СКАТ-ТРЕЙД пройшов процедуру «compliance» у найвідоміших газотрейдерів Європи та провів тестові поставки через головні европейські кордони України. Це дає нам змогу закуповувати імортний ресурс за привабливими цінами.
У рамках даної послуги ми пропонуємо створення фінансового пулу для закупівлі значних обсягів надійного та порівняно дешевого ресурсу газу за кордоном та транспортування його на територію України.
3. Купівля-продаж природного газу з його передачею на віртуальній торговій точці (VTP) та у підземному сховищі газу АТ “УКРТРАНСГАЗ”.
У рамках даного співробітництва СКАТ-ТРЕЙД пропонує укласти рамковий договір купівлі-продажу природного газу, конкретні поставки за яким оформлюються додатковими угодами. За даним договором можлива передача планового або фактичного ресурсу газу на VTP або у ПСГ.

Якщо Ви бажаєте співпрацювати зі СКАТ-ТРЕЙД на ринку природного газу, просимо звертатися до нас зручним для Вас способом. Контактну інформацію Ви можете знайти у розділі “Контакти”.